CzechSlovakEnglish
Create a new account

Stavěč - Praha 4
2019-10-18 - TOP HOTELS GROUP a.s. - gastrojobs.cz
...Info: TOP HOTEL PRAHA hledá kolegu na pozici VEDOUCÍ STAVĚČ: Na co se u nás můžete těšit: - pracovní smlouva na dobu neurčitou - firemní stravování - MultiSport Benefit - parkování pro zaměstnance zdarma - pracoviště v blízkosti linky metra C... (23000 - 25000 Kč)

7 jobs found.

STAVĚČI PECÍ - Vranovice-Kelčice, Olomoucký kraj
2019-10-08 - KITTEC, a.s. - hitprace.cz
Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: ****@*****.*** Požadavky: výhodou několikaletá praxe v dělnické profesi - není podmínkou zaučíme, manuální zručnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce: vyzdívání pecí a jejich následná montáž plechů... (18000 Kč)

Stavěč - Chodov, okres Sokolov, Karlovarský kraj
2019-10-21 - TOP HOTELS GROUP a.s. - gastrojobs.cz
...Info: TOP HOTEL PRAHA hledá kolegu na pozici VEDOUCÍ STAVĚČ: Na co se u nás můžete těšit: - pracovní smlouva na dobu neurčitou - firemní stravování - MultiSport Benefit - parkování pro zaměstnance zdarma - pracoviště v blízkosti linky metra C... (23000 - 25000 Kč)

Stavěč. - Praha
2019-09-25 - TOP HOTELS GROUP a.s. - volnamista.cz
Nabízíme: smlouva na neurčito, MultiSport Benefit, firemní stravování, přátelský kolektiv Pracovní náplň: stěhování sálů a salonků, stěhování židlí, stolů, přistýlkových lůžek, údržba venkovních prostor Požadujeme: spolehlivost a samostatnost, manuální zručnosti, čistý ...

STAVĚČI PECÍ - Vranovice-Kelčice, Olomoucký kraj
2019-10-03 - KITTEC, a.s. - chcipraci.cz
Popis pozice Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: ****@*****.*** Požadavky: výhodou několikaletá praxe v dělnické profesi - není podmínkou zaučíme, manuální zručnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce: vyzdívání pecí a jejich ... (18000 Kč)

Výroba a provoz, Prostějov - STAVĚČI PECÍ - Prostějov
2019-10-03 - KITTEC, a.s. - tip-prace.cz
Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: ****@*****.*** Požadavky: výhodou několikaletá praxe v dělnické profesi - není podmínkou zaučíme, manuální zručnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce: vyzdívání pecí a jejich následná montáž plechů...

STAVĚČI PECÍ / Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - Vranovice-Kelčice, Olomoucký kraj
2019-10-03 - KITTEC, a.s. - pracomat.cz
Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: ****@*****.*** Požadavky: výhodou několikaletá praxe v dělnické profesi - není podmínkou zaučíme, manuální zručnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, pečlivost. Náplň práce: vyzdívání pecí a jejich následná montáž... (18000 Kč)

Montážní dělník - Vranovice-Kelčice, Olomoucký kraj
2019-10-04 - KITTEC, a.s. - annonce.cz
Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů STAVĚČI PECÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: ****@*****.***, Požadavky:... (18000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.